Poniedziałek Wielkanocny – 10. 04. 2023

1. Dziś porządek mszy św. niedzielny.

2. Od Wielkiego Piątku trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy codziennie, przez cały tydzień, na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 oraz zachęcamy do odmawiania tej Koronki indywidualnie i w rodzinach.

3. W najbliższy piątek nie obowiązuje post z racji oktawy świąt wielkanocnych.

4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Święto Miłosierdzia Bożego. Każda msza św. rozpoczynać się będzie wniesieniem obrazu Jezusa Miłosiernego a na zakończenia mszy św. odmawiać będziemy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dodatkowo o godz. 15.00 będzie Godzina Miłosierdzia z aktem zawierzenia rodzin Jezusowi Miłosiernemu. Przypominamy, że w tym dniu możemy uzyskać odpust zupełny po spełnieniu wymaganych warunków; spowiedź, przyjęcie Komunii Świętej, brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu nawet lekkiego i odmówienie Koronki.

5. W najbliższą niedzielę wypada, także patronalne święto Caritas. Zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Caritas.

6. Od najbliższego czwartku rozpoczyna się w naszej parafii Seminarium Odnowy Wiary. Spotkania będą w czwartki o godz. 19.00. Wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją wiarę i przyjaźń z Jezusem oraz tych, którzy potrzebują duchowej odnowy, zarówno dorosłych jak i młodzież, gorąco zachęcamy do udziału w tym seminarium.

7. Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy brali czynny udział w obchodach Triduum Paschalnego i pomagali w przygotowaniu i przebiegu liturgii oraz pełnili inne posługi. Bóg zapłać wszystkim !

8. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Medjugorje, która odbędzie się w dn. 23. 06. – 2. 07. 2023.

9. Polecamy najnowszą prasę katolicką.
10. Komunikat Caritas.

Dodano: 10 kwietnia 2023 | Kategoria: Ogłoszenia duszpasterskie