V NIEDZIELA WIELKANOCY – 7. 05. 2023

1. Dziś o godz. 9.00 msza św. rodziny różańcowej i zamiana tajemnic. Natomiast na mszy św. o godz. 12.00 uroczystość rocznicowa I Komunii Świętej dzieci klas czwartych.

2. Jutro wypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej archidiecezji. Msze św. jak w dzień powszedni. Dzień imienin naszego ks. Arcybiskupa Stanisława Budzika. Odpusty w Borowicy i Gorzkowie.

3. W najbliższą sobotę po mszy św. o godz. 18.00 pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie z procesją. Tego dnia wypada 42 rocznica zamachu na życie Ojca Świętego Jana Pawła II.

4. W najbliższą niedzielę na mszy św. o godz. 12.00 będzie miała miejsce uroczystość I Komunii Świętej dzieci klas trzecich. Spowiedź dzieci i rodziców oraz odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych będzie w sobotę o godz. 9.00. Sprzątanie kościoła będzie w piątek o godz. 19.00. Zapraszamy wszystkich rodziców do włączenia się w przygotowanie naszej świątyni na tę piękną uroczystość.

5. Przez cały miesiąc maj zapraszamy wszystkich na nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny, które są codziennie o godz. 17.30.

6. Trwa Seminarium Odnowy Wiary. Spotkania odbywają się w każdy czwartek o godz. 19.00 w kościele. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

7. Do końca Okresu Wielkanocnego zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze tego nie zrobili, aby skorzystali z sakramentu spowiedzi i przyjęli Komunię Świętą. Dyżur w konfesjonale jest codziennie; rano kwadrans przed mszą św. a wieczorem od godz. 17.30 do 18.00.

8. Polecamy najnowszą prasę katolicką.

Dodano: 6 maja 2023 | Kategoria: Ogłoszenia duszpasterskie