V Niedziela Wielkiego Postu 26 marzec 2023

1. W dniu dzisiejszym, przed naszym kościołem, pensjonariuszki Domu Pomocy Społecznej dla Ociemniałych w Żułowie wraz z Siostrami Franciszkankami i pracownikami, rozprowadzają różnego rodzaju dekoracje i wyroby na stół wielkanocny. Kupując ich wyroby wspomagamy mieszkańców tego ośrodka.

2. Dziś o godz. 17. 30 Gorzkie Żale.

3. W najbliższy piątek będzie tylko jedna Droga Krzyżowa dla wszystkich o godz. 19.00, ulicami naszej parafii. Przejdziemy ulicami: Sobieskiego, Tokarzewskiego, Graniczną, Bojarczuka i ponownie Sobieskiego (pod kościół). W razie złej pogody Droga Krzyżowa będzie w kościele, także o godz. 19.00.

4. W piątek od godz. 9. 30, pragniemy odwiedzić, z posługą sakramentalną chorych naszych parafian. Adresy chorych prosimy zgłaszać w kancelarii.

5. W najbliższą sobotę wypada I sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. o godz. 17.15.

6. Przyszła niedziela będzie Niedzielą Palmową. Na każdej mszy św. błogosławieństwo palm. Msze św. o godz. 10.30 i 12.00 rozpoczynać się będą przed kościołem. Po poświęceniu palm w uroczystej procesji wejdziemy do kościoła na dalszą część liturgii.

7. Niedziela Palmowa będzie I niedzielą miesiąca; o godz. 9.00 msza św. rodziny różańcowej i indywidualna zmiana tajemnic.

8. Przy wyjściu z kościoła umieszczone są puszki, do których możemy złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego oraz jałmużnę wielkopostną dla ubogich.

9. Polecamy najnowszą prasę katolicką, Są jeszcze do nabycia czekoladowe baranki paschalne na stół wielkanocny, rozprowadzane przez Caritas.

Dodano: 26 marca 2023 | Kategoria: Ogłoszenia duszpasterskie