V Niedziela Zwykła 4 luty 2024

1. Dziś o godz. 9.00 msza św. rodziny różańcowej i zmiana tajemnic.

2. Także dziś o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie opłatkowe Rady Duszpasterskiej. Wszystkich radnych serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Rozpoczniemy modlitwą w kościele.

3. W najbliższy wtorek o godz. 18.00 msza św. i nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała, które poprowadzi ks. Łukasz Żaba z Lublina.

4. W najbliższą niedzielę, 11 lutego wypada liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. W naszych modlitwach polecać będziemy Bogu wszystkich chorych i cierpiących. Msze św. jak w każdą niedzielę. Na mszach św. o godz. 9.00 i 18.00 udzielany będzie Sakrament Namaszczenia Chorych.

5. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na kolejny wieczór modlitwy i uwielbienia tzw. Wieczór Chwały, który poprowadzi Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca.

6. Również w przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na tzw. Fundusz Wschodni.

7. Serdecznie dziękujemy naszej młodzieży za pomoc przy rozbieraniu choinek i innych dekoracji świątecznych w naszym kościele. Natomiast panom; Marianowi Morylowskiemu, Leszkowi Miszczakowi, Piotrowi Patykowi i Mateuszowi Morylowskiemu bardzo dziękujemy za zdemontowanie szopki. Bóg zapłać wszystkim!

8. Trwają zapisy na autokarową pielgrzymkę do Medjugorje, która odbędzie się w dniach 27 .04 – 5. 05. 2024. Koszt 1980 zł. Szczegóły u ks. proboszcza.

9. Polecamy najnowszą prasę katolicką; Niedzielę, Gościa Niedzielnego i miesięcznik Różaniec.

Dodano: 4 lutego 2024 | Kategoria: Ogłoszenia duszpasterskie