VI Niedziela Zwykła 11 luty 2024

1. Dziś w całym kościele obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Naszą modlitwą ogarniamy wszystkich chorych i cierpiących. Na mszach św. o godz. 9.00 i 18.00 udzielany będzie sakrament namaszczenia chorych.

2. Po mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na kolejny wieczór modlitwy i uwielbienia, który poprowadzi wspólnota Przyjaciele Oblubieńca.

3. W dniu dzisiejszym zbierane są do puszek ofiary na tzw. Fundusz Wschodni. Pragniemy, także poinformować, że w ubiegłą niedzielę na cele inwestycyjne zebraliśmy 7137 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać!

4. W najbliższą środę wypada tzw. Popielec. Rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Msze św. z posypaniem głów popiołem będą o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Przypominamy, że tego dnia obowiązuje post ścisły.

5. Przez cały okres Wielkiego Postu zapraszamy wszystkich do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej, które będą w każdy piątek o godz. 17.00 (dorośli i dzieci) i 19.00 (młodzież i dłużej pracujący). Natomiast Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.30.

6. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 18.00 będzie koncert ewangelizacyjny zespołu Lubelskiej Szkoły Ewangelizacji Miriam. Wszystkich serdecznie zapraszamy na ten koncert, który ufamy, że pomoże nam w głębszym przeżyciu wielkiego postu. Natomiast dzisiaj członkowie wspólnoty Miriam pragną, swoim świadectwem, zaprosić nas wszystkich, a szczególnie młodzież, do wysłuchania tego koncertu i do wejścia w jeszcze głębszą relację z Chrystusem.

7. W dniach 27.04 – 5.05. 2024 organizujemy pielgrzymkę autokarową do Medjugorie. Koszt wyjazdu 1980 zł. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Proboszcza.

8. Polecamy najnowszą prasę katolicką; jest Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i miesięcznik Różaniec.

Dodano: 10 lutego 2024 | Kategoria: Ogłoszenia duszpasterskie